Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA22135002
Autoritate contractantă
COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
Furnizor / câștigător
DUPLEX SRL (CUI RO10953640)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027,88 RON
Valoare atribuită
1.027,88 RON
Data publicării
19.12.2018 11:52
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027,88 RON

din 1.027,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.