Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE BALAST NATURAL

Număr anunț
DA22150563
Autoritate contractantă
COMUNA DANETI (PRIMARIA DANETI) (CUI 4553518)
Furnizor / câștigător
DANIELA ROBIS TRANS SRL (CUI 32774166)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.693,40 RON
Valoare atribuită
21.693,40 RON
Data publicării
20.12.2018 11:21
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.693,40 RON

din 21.693,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.