Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea lavabila interior 15l

Număr anunț
DA22146289
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
INTERCASA S.R.L. (CUI RO14403917)
Cod CPV
44812220-3 · Vopsele de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668 RON
Valoare atribuită
668 RON
Data publicării
20.12.2018 08:37
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668 RON

din 668 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.