Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie aparate de coafat
- Număr anunț
- DA22144892
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
- Furnizor / câștigător
- SEMPRE BELLA S.R.L. (CUI 22368500)
- Cod CPV
- 39712200-8 · Aparate de coafat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.090 RON
- Valoare atribuită
- 3.090 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 17:20
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 17:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.090 RON
din 3.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro