Ofertă refuzată Cumpărare directă

Abonament Curierul Judiciar 12 nr 2019

Număr anunț
DA22142470
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
EDITURA C.H. BECK SRL (CUI RO10306075)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,19 RON
Valoare finală
456,19 RON
Data publicării
19.12.2018 15:17
Data finalizării
20.12.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.