Ofertă refuzată
Cumpărare directă
AMENAJARE TEREN DE SPORT IN COMUNA DRAGANESTI VLASCA,JUDETUL TELEORMAN
- Număr anunț
- DA22147053
- Autoritate contractantă
- Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
- Furnizor / câștigător
- CRISTIŢĂ SRL (CUI RO17348825)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411.797,42 RON
- Valoare finală
- 411.797,42 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 09:17
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.