Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu 4World, HDMI - HDMI, 19/19 M/M, 5 m, ferita, placat cu aur, negru

Număr anunț
DA22145768
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI (CUI 29146099)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,16 RON
Valoare atribuită
75,16 RON
Data publicării
20.12.2018 07:31
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,16 RON

din 75,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.