Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIZE DUBLE

Număr anunț
DA22143840
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ILIE MARTIN BRABOVA (CUI 15075354)
Furnizor / câștigător
TANCOM IMPEX SRL (CUI RO21121536)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,12 RON
Valoare atribuită
57,12 RON
Data publicării
19.12.2018 16:05
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,12 RON

din 57,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.