Ofertă acceptată Cumpărare directă

MESE SERVITE LA GRADINITA CU PROGRM PRELUNGIT

Număr anunț
DA22147980
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Furnizor / câștigător
Mate M.Gyorgy Asociatia Familiara (CUI 25134628)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.568 RON
Valoare atribuită
4.568 RON
Data publicării
20.12.2018 09:53
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.568 RON

din 4.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.