Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA22145885
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.723,12 RON
Valoare atribuită
6.723,12 RON
Data publicării
20.12.2018 08:04
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.723,12 RON

din 6.723,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.