Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA22143735
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VARCIOROG (CUI 21951289)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,63 RON
Valoare atribuită
560,63 RON
Data publicării
19.12.2018 16:00
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,63 RON

din 560,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.