Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET JOCURI EDUCATIVE ȘI MATERIALE DIDACTICE

Număr anunț
DA22147246
Autoritate contractantă
GRADINITA VOINICEL (CUI 17056766)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886,97 RON
Valoare atribuită
886,97 RON
Data publicării
20.12.2018 09:25
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886,97 RON

din 886,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.