Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse materiale diverse materiale

Număr anunț
DA22141623
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33124100-6 · Aparate de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534,76 RON
Valoare atribuită
534,76 RON
Data publicării
19.12.2018 14:53
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534,76 RON

din 534,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.