Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boxe 2.1 Logitech Multimedia

Număr anunț
DA22139101
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,51 RON
Valoare atribuită
281,51 RON
Data publicării
19.12.2018 13:42
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,51 RON

din 281,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.