Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Panel pt determinari simultane parametri toxicologici compatibil cu Triage Meter Pro

Număr anunț
DA22117359
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
4.500 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 12:51
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 5.000 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.