Ofertă refuzată Cumpărare directă

Incinta audio- BOXE

Număr anunț
DA22101668
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
FBS LINES SRL (CUI RO14491110)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.036,98 RON
Valoare finală
9.036,98 RON
Data publicării
17.12.2018 14:48
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.