Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Motocultor BCS 740 PS + Freza pamant 80 cm + Cositoare rotativa

Număr anunț
DA22154238
Autoritate contractantă
R 1767070 Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Blaj
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.084,87 RON
Valoare atribuită
19.084,87 RON
Data publicării
20.12.2018 13:41
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.084,87 RON

din 19.084,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.