Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC Gaming ASUS GL12CM-RO004D cu procesor Intel® Core™ i7-8700 pana la 4.60 GHz, Coff
- Număr anunț
- DA22148395
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.638,64 RON
- Valoare atribuită
- 6.638,64 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:07
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.638,64 RON
din 6.638,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro