Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie baterie laptop
- Număr anunț
- DA22148027
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION CAMPINEANU, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978559)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,35 RON
- Valoare atribuită
- 103,35 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 09:55
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
103,35 RON
din 103,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro