Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DETERGENTI CURATENIE

Număr anunț
DA22145936
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR TG. MURES (CUI 4322351)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,35 RON
Valoare atribuită
334,35 RON
Data publicării
20.12.2018 08:10
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,35 RON

din 334,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.