Ofertă acceptată
Cumpărare directă
catedra colt, dulap 2 usi si refturi
- Număr anunț
- DA22145310
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR. 1 CALARASI (CUI 38142150)
- Furnizor / câștigător
- ATRIUM SRL (CUI RO17781020)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.460 RON
- Valoare atribuită
- 1.460 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 18:46
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.460 RON
din 1.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro