Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de coordonator tehnic

Număr anunț
DA22132031
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
DOMIDE OLIMPIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38740812)
Cod CPV
92330000-3 · Servicii privind zonele de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.100 RON
Valoare atribuită
11.100 RON
Data publicării
19.12.2018 10:37
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.100 RON

din 11.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.