Ofertă acceptată Cumpărare directă

tonere

Număr anunț
DA22155076
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ALBA (CUI 37788456)
Furnizor / câștigător
TONER SOLUTIONS SRL (CUI RO27020700)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.101,88 RON
Valoare atribuită
2.101,88 RON
Data publicării
20.12.2018 14:13
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.101,88 RON

din 2.101,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.