Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum Developer Xerox 013R00636 pt WorkCentre 7132/7232/7242 - 80000 pag alb negru si 26000 pag color
- Număr anunț
- DA22153259
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA PRAHOVA (CUI 12402290)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985 RON
- Valoare atribuită
- 985 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:02
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
985 RON
din 985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro