Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie CARTUS TONER HP CE505X HP 2055 P2055D P2055DN ORIG. OEM 6500pag
- Număr anunț
- DA22150783
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SATU MARE (CUI 11341313)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 11:29
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420 RON
din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro