Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Kyocera FS 1128 MFP Furnituri Birou P. Copiilor Tg Mures
- Număr anunț
- DA22149014
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.131,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.131,93 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:29
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.131,93 RON
din 1.131,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro