Ofertă acceptată Cumpărare directă

PREMIUM BROTHER DR 2300 DRUM UNITE

Număr anunț
DA22148750
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI RO22136250)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,90 RON
Valoare atribuită
226,90 RON
Data publicării
20.12.2018 10:19
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,90 RON

din 226,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.