Ofertă refuzată
Cumpărare directă
cartus tonere
- Număr anunț
- DA22138654
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BIHOR (CUI 4208471)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.891,10 RON
- Valoare finală
- 1.891,10 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 13:30
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 16:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.