Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER TOSHIBA E-STD.2330C/3520C T-FC28 BLACK
- Număr anunț
- DA22097624
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:14
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,18 RON
din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro