Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tableta HUAWEI T3, Wi-Fi, 9.6", Quad Core Snapdragon 425 MSM8917, 16GB, 2GB, Android 7.0, Black
- Număr anunț
- DA22151280
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822 RON
- Valoare atribuită
- 1.092 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 11:47
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.092 RON
din 822 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro