Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC HP Pavilion Desktop - 570-p007nq cu procesor Intel® Core™ i3-7100 3.90 GHz, Kaby L

Număr anunț
DA22150310
Autoritate contractantă
SCOALA ION CREANGA TG.FRUMOS (CUI 4541114)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.999,88 RON
Valoare atribuită
5.999,88 RON
Data publicării
20.12.2018 11:12
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.999,88 RON

din 5.999,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.