Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORIE DDR3/1600 4096M ZEPPELIN

Număr anunț
DA22148464
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
Cod CPV
30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,26 RON
Valoare atribuită
130,26 RON
Data publicării
20.12.2018 10:09
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,26 RON

din 130,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.