Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner pentru imprimanta Lexmark CS310

Număr anunț
DA22147400
Autoritate contractantă
COMUNA SICULENI JUD. HARGHITA (CUI 4246270)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092 RON
Valoare atribuită
1.092 RON
Data publicării
20.12.2018 09:31
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092 RON

din 1.092 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.