Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOUSE USB CU FIR
- Număr anunț
- DA22147042
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE TULCEA (CUI 3429350)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,89 RON
- Valoare atribuită
- 26,89 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 09:17
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,89 RON
din 26,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro