Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Lenovo V330-15IKB, Intel Core i5-8250U, 15.6inch, RAM 4GB, HDD 1TB, Intel UHD Graphics 620, N
- Număr anunț
- DA22145790
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI (CUI 29146099)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.055,44 RON
- Valoare atribuită
- 7.055,44 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 07:40
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.055,44 RON
din 7.055,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro