Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Desktop I5 configuratie completa (+monitor+tastatura+mouse+SO)

Număr anunț
DA22145659
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 5 (ADP) (CUI 38333274)
Furnizor / câștigător
SOFT BUSINESS UNION SRL (CUI RO25274176)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.681 RON
Valoare atribuită
37.681 RON
Data publicării
19.12.2018 22:49
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 23:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.681 RON

din 37.681 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.