Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SanDisk Extreme Pro SDXC 128GB, 95MB/s, UHS-I, U3, V30
- Număr anunț
- DA22145095
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE NR. 3 (CUI 20715387)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.656,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.656,32 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 17:49
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.656,32 RON
din 2.656,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro