Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC DELL OptiPlex 3060 i5-8500 8GB DDR4 M.2 256GB SATA Windows 10

Număr anunț
DA22143663
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.576 RON
Valoare atribuită
24.576 RON
Data publicării
19.12.2018 15:57
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.576 RON

din 24.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.