Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere retea voce-date - Scoala Gimnaziala Amara

Număr anunț
DA22154387
Autoritate contractantă
SCOAL GIMNAZIALA "GEORGE VASLAN (CUI 14077810)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
45314310-7 · Instalare de cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,43 RON
Valoare atribuită
1.092,43 RON
Data publicării
20.12.2018 13:45
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 17:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,43 RON

din 1.092,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.