Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa medicala auto

Număr anunț
DA22154360
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Arges (CUI 23134320)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI RO146082)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,93 RON
Valoare atribuită
436,93 RON
Data publicării
20.12.2018 13:45
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,93 RON

din 436,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.