Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOCHETA TRAFIC INTENS
- Număr anunț
- DA22154004
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 39531310-9 · Dale de mocheta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630,30 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:32
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
630,30 RON
din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro