Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reparații curente
- Număr anunț
- DA22149710
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "CAIUS IACOB (CUI 29032000)
- Furnizor / câștigător
- MASTERCONSTRUCT SRL (CUI RO18882057)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.665 RON
- Valoare atribuită
- 27.665 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:54
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.665 RON
din 27.665 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro