Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router wireless

Număr anunț
DA22148679
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala NR.1 Costesti (CUI 17145340)
Furnizor / câștigător
ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162,16 RON
Valoare atribuită
162,16 RON
Data publicării
20.12.2018 10:17
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,16 RON

din 162,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.