Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii electrice interioare la agentia loto 16-002 din cadrul PLJ Dolj
- Număr anunț
- DA22135249
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- PHV SISTEME GENERALE DE SECURITATE SRL (CUI RO19054150)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.785,75 RON
- Valoare atribuită
- 3.785,75 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 11:59
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.785,75 RON
din 3.785,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro