Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Asistență în Domeniul Lucrărilor Publice

Număr anunț
DA22113511
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
SARKOZI ALEXANDRU PFA (CUI 19296188)
Cod CPV
71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
18.12.2018 11:20
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.