Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse pentru curatenie

Număr anunț
DA22155373
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET DOLJ (CUI 27418588)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.606,32 RON
Valoare atribuită
2.606,32 RON
Data publicării
20.12.2018 14:25
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.606,32 RON

din 2.606,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.