Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite si prelungitoare

Număr anunț
DA22154183
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,27 RON
Valoare atribuită
737,27 RON
Data publicării
20.12.2018 13:39
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,27 RON

din 737,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.