Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent pentru masini de spalat vase Energy UNI 10L

Număr anunț
DA22145616
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951,25 RON
Valoare atribuită
951,25 RON
Data publicării
19.12.2018 22:10
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 22:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951,25 RON

din 951,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.