Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MASCA DE PROTECTIE cu filtru HEPA categorie FFP3 model 3M pentru RISCURI BIOLOGICE cod 9332
- Număr anunț
- DA22107004
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33157100-6 · Masti de gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,75 RON
- Valoare finală
- 204,75 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:37
- Data finalizării
- 20.12.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.