Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale intretinere iluminat public Comuna Corni, judetul Botosani

Număr anunț
DA22151691
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.638,30 RON
Valoare atribuită
5.638,30 RON
Data publicării
20.12.2018 12:02
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.638,30 RON

din 5.638,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.